Nábytek Pech je tu s Vámi 30 let

Je tu již 30 let, co jsme tu s Vámi a hlavně pro vás – naše zákazníky. A jak to celé začalo?

Rok 1990

Celé to začalo výrobou konferenčních stolků. V domácím prostředí jsme totiž pro své známé, přátele i rodinu vyráběli konferenční stolky do obývacích pokojů. Naše výroba probíhala u domu v garáži a to z prostého důvodu – práce se dřevem nás v naší rodině bavila. Postupně nás přátele oslovovali, jestli by byla možná výroba i klasických postelí – jednoduché válendy. A slovo dalo slovo a za pár měsíců jsme již vyráběli pro známé známých i dvojlůžka.

Poptávka rostla, doporučení také a z domácího prostředí se stal oficiální podnik. Výrobní kapacita již byla malá, prostory se zmenšovaly a na začátku devadesátých let jsme měli zakázky i na několik měsíců dopředu. Řešením byly nové prostory, a tak se stěhujeme do nových, větších prostorů a máme první zaměstnance.

Stěhujeme se v roce 1995 z garáže do opravdové výrobny

Je to opravdu tady. Naše hobby je opravdovou skutečností a reálnou prací. MY se stěhujeme a máme první výrobnu a dokonce i prodejnu. Stěhujeme se nedaleko našeho domova – do Losiné u Plzně. Tam, kde nás dodnes najdete. Již nevyrábíme pouze konferenční stolky a válendy, ale nabízíme sedací soupravy a kompletní vybavení ložnic. Nyní nabízíme skříně, postele, komody i noční stolky. A protože poptávka roste i po kuchyňských linkách, začínáme vyrábět i kuchyňské linky. Naše nadšení pro detail a kvalitní materiál vnímají i naši zákazníci.

První prodejna aneb píše se rok 2000

V roce 2000, kdy se neprodávalo na internetu a internetový vyhledávač je spíše takový telefonní seznam, otevíráme první prodejnu v Losiné u Plzně – kamenná prodejna s nábytkem. Prodejní plocha o 500 metrů čtverečních. Již o sedm let později prodejnu rozšiřujeme o dalších 300 metrů čtverečních.

Internetový obchod

Čas jde dál a s tím i my. Spouštíme internetový obchod a prodáváme po celé České republice. Najdete u nás kompletní vybavení do bytu. Prodáváme sedací soupravy, skříně, komody, matrace a na naší prodejně najdete i dekorace do bytu. Již 30 let jsme tu pro vás a stále máme stejné myšlení – kvalitní a detailní zpracování produktů. Ke každému zákazníkovi stále přistupujeme individuálně a každý kousek nábytku jsme schopni přizpůsobit vašim přáním a možnostem. Navštivte nás na naší prodejně a vyberte si kousek do vašeho domova.